BARDZO UCIESZY MNIE NAWET NAJMNIEJSZY KOMENTARZ

ZAPRASZAM SERDECZNIE !!! Dołącz się do tej wspaniałej grupy podróżników

wtorek, 1 grudnia 2009

I kto wygrał ???

Już wiecie ???
Otóż konkurs wygrała Makneta !!!!!!!
Zebrała aż 35 komentarzy!!!!
Gratulacje moja droga. Pysia świetna. Marcinek już nie może się doczekać kiedy będzie mógł ją poznać. Makneta proszona jest o przesłanie adresu na moją pocztę: edit.001.it@gmail.com
a Marcinek idzie przygotowywać się do podróży - tylko chciałby wiedzieć dokąd ma jechać...
Dziękuję serdecznie wszystkim za udział w tej zabawie. Powstały świetne misiaczki i jak różne. To co za rok powtarzamy ? Dla mnie była to fajna zabawa i wzajemnie się mobilizowaliśmy. Poznałam też nowe blogi, nowe osoby i to mnie bardzo cieszy. A ja dziergam i dziergam. Pozdrowionka dla wszystkich.

12 komentarzy:

Lucyna pisze...

Dziękuję za zorganizowanie zabawy mimo, że nie wyrobiłam się i mój misiaczek jeszcze nie został wydziergany. Pozdrawiam. Lucyna

dorotaluk pisze...

Gratuluję zwyciężczyni:)
Dzięki za super zabawę i do następnego roku:)

makneta pisze...

Bardzo dziękuję za miłą zabawę. Od dawna chciałam spróbować wydziergać misia, ale jakoś mnie to przerażało, dzięki jasnym instrukcjom udało się.
Dziękuję bardzo i odzywam się na maila.
Pozdrawiam serdecznie
Makneta

Pat ze Srebrnego...:) pisze...

Ja także nie wyrobiłam się w terminie, ale zabawa była przednia i mam nadzieję w przyszłym roku uczestniczyć w niej w pełni! A zwyciężczyni serdecznie gratuluję:)

drutefka pisze...

Ja również dziękuję za wspólną zabawę :) No i oczywiście serdecznie gratuluję zwyciężczyni :)) Pozdrawiam organizatorkę zabawy i wszystkie moje współuczestniczki ;)

mięta pisze...

Super takie wspólne dzierganie :-) Dzięki wielkie Edit za zabawę :-) Lecę pogratulować do Maknety.

marimala pisze...

Zwyciężczyni konkursu serdecznie gratuluję. Tobie Edytko i wszystkim koleżankom dziękuje za możliwość świetnej zabawy w przemiłym towarzystwie. Może w przyszłości wspólnie zrobimy coś jeszcze?:)

Naila pisze...

Zabawa super, śledziłam w miarę możliwości, nawet zaczęłam misiaka, ale nie zdążyłam. Nic nie szkodzi ;) kiedyś to pewnie nadrobię :) Zwyciężczyniom gratuluję!

Edit pisze...

Dzięki za miłe komentarze. Jeśli jeszcze tu będe za rok :o) to na pewno zabawę powtórzymy! Skoro są chętni dlaczego nie? Wspólnie dzierga się przyjenmniej. Kto nie zdążył - mam nadzieję, że pochwali się swoim dziełem.
Słoneczka Wam przesyłam, bo u mnie jeszcze słonecznie i jesiennie.

robaczek15 pisze...

gratuluję Maknecie gorąco! Za rok też się zgłoszę, jeśli będzie takie wspólne dzierganie, bo to miłe bardzo. Pozdrowienia dla wszystkich tworzących misie!

dehajola pisze...

switne te misiaczki - może kiedyś spróbuje (na pewno jak będę babcią).pozdrowionka

Avarill pisze...

I są jakieś wieści od misia? ;)