BARDZO UCIESZY MNIE NAWET NAJMNIEJSZY KOMENTARZ

ZAPRASZAM SERDECZNIE !!! Dołącz się do tej wspaniałej grupy podróżników

czwartek, 24 września 2009

Wyróżnienie

Otrzymałam te piękne kreatywne kobiety od mojej przyjaciółki Serafiny jako wyróżnienie. Ma wspaniały blog i bardzo mnie ucieszyła tym wyróżnieniem.
Serafina grazie tante per il premio.
Cały cza jestem pełna podziwu dla misiaczków, które bez przerwy obserwuję u dziewczyn. Przepraszam, że nie zawsze zostawiam komentarz (to wina internetu - nie zawsze chce działać), chcę nagrodzić Was a właściwie Wasze prace tym o to wyróżnieniem. Misiaki, które tworzycie są fantastyczne.
Roszpunka
Wiki45
Dorotaluk
Robaczek
Stokrotka
Dziękuję wszystkim za liczne odwiedziny, komentarz, które zostawiacie.
Cieszy mnie to, że podobają się moje misiaczki i inne prace. Pomyślę o zamieszczeniu opisu jak wykonać takiego misiaczka, tylko jestem ciekawa kto mnie o to poprosił, no i potrzebuję na to troszkę czasu.
Fajnie, że coraz więcej misiów się pojawia. nie tylko ja mam takie upodobania. Mobilizujecie mnie bardzo swoimi opisami, i pracami na swoich blogach. Nie wiem czy też to macie, że robicie kilka prac jednocześnie :)
Zawsze powtarzam, że ograniczę się wyłącznie do robienia misiów - ale to tylko słowa :) Tak np. obecnie 1- miś czeka na dokończenie ubranka i wszelkich dodatków, rozpoczęte dwa kolejne misie.... to nie wszystko.... Bo kiedy oglądam filmy muszę dziergać coś prostego więc powstają serwetki i jeszcze mam zaczętą jedną pracę, która mnie kosztuje "troszkę" cierpliwości - to niespodzianka. Jak tylko będzie gotowa natychmiast się pochwalę.
Jeszcze zostało mi kilka zaległych prac do pokazania - stopniowo będę prezentowała wszystko.
Dzięki stokrotne, że jesteście. Dziękuję nowym osobom, które zapisały się do stałych obserwatoró. Też macie fantastyczne blogi. Tworzycie fajne cudeńka.
Bo tak świat jest bardziej kolorowy.
Buziaki dla wszyskich, którzy do mnie zaglądają.

5 komentarzy:

Mika pisze...

Mnie też wciagneły miśki .Moim dzieciom bardzo się podobają. Twój ogrodnik to niezły przystojniak

robaczek15 pisze...

Dziękuję bardzo Edit za wyróżnienie :) To już drugie, które dzisiaj otrzymałam :) Twój blog także wyróżniłam, o czym możesz przeczytać na moim blogu, gdyż Twoje misiaczki zasługują na to! Ja też tak mam, że robię czasami kilka prac jednocześnie. Mam już kilka misiów zrobionych, ale jeszcze bez ubranek, które cierpliwie czekają na swoją prezentację. Pozdrawiam Cię cieplutko :)

dorotaluk pisze...

Dziękuję za wyróżnienie;)
Fajnie jest wiedzieć,ze to co się robi może się komuś podobać.
Ja teraz ugrzęzłam na moim hafcie krzyżykowym dlatego misiaczki chwilowo poszły w odstawkę.
Pozdrawiam i czekam na kolejne słodkie misie w Twoim wykonaniu:)

alicja11 pisze...

Gratuluje wyróżnienia!!A co do robótek to My już tak chyba mamy wszystkie,że jedna praca w toku nas nie zadawała i bilans nigdy nie jest na zero ,zawsze jest więcej prac zaczętych niż skończonych ....no tak już mamy...

Edit pisze...

Widzę,że nie jestem sama z tymi rozpoczętymi pracami. Trochę mnie to uspokoiło.
Fajnie, że jest więcej osób dziergających misiaczki. Już nie mogę się doczekać kiedy zaprezentujecie Je na swoich blogach.