BARDZO UCIESZY MNIE NAWET NAJMNIEJSZY KOMENTARZ

ZAPRASZAM SERDECZNIE !!! Dołącz się do tej wspaniałej grupy podróżników

sobota, 15 sierpnia 2009

DROBIAZGI

Dziękuję wszystkim za odwiedziny, pozostawione komentarze. Szczególnie dziękuję tym, którzy umieścili mój blog na liście do obserwowania i stali się jednymi z moich gości. Wiecie jaka to radość zobaczyć nową osobę :), natychmiast też zaglądam w nowe miejsce. Nie zawsze zostawiam ślad po sobie ale zawsze śledzę i podziwiam to co tworzycie.Każdą wolną chwilę przeznaczam na dzierganie (czasami też tworzę inne dzieła). Przede mną kolejne przygotowania do mercatino, więc wybieram takie prace, które szybko powstają. Poniżej zamieszczam serię powstałych drobiazgów.
Serwetka ze zdjęcia wykonana z kremowej bawełny też wędruje na mercatino. dla mnie to wielka frajda uczestniczenie w mercatino, poznaję nowych ludzi, mogę porozmawiać o tym co tworzę a jak coś sprzedam to przy najmniej mam środki na kupienie nowych kordonków :))) Miłego oglądania.

6 komentarzy:

Cérie pisze...

Zaglądam z wielką przyjemnością. ((:

Joasia pisze...

Ja również zaglądam do Ciebie regularnie.

Kulka pisze...

Ależ jesteś pracowita:-)
A cóż to za albumik leży na serwetce?
Pozdrawiam z Polski :-)

joie... pisze...

Zapraszam do siebie po wyróżnienie... :)

Edit pisze...

DZIĘKI, za każde małe słówko, za każdy uśmiech. Jesteście jedynym moim kontaktem z językiem ojczystym. Tymbardziej maleńkie słowo skierowane do mnie sprawia mi wielką radość.
Notesik to prezent od znajomych, prosty ale ciekawy, można spróbować wykonać samemu, kwiatki jakiekolwiek zamieścicie, będą się prezentowały znakomicie.
Uściski dla Was wszystkich

damurek pisze...

Dziekuję za zaproszenie do siebie. Miło mi, że Ci się u mnie podoba. Akurat przed wyjściem na zakupy przeczytałam Twój komentarz u mnie ... obiecuję, że obejrzę Twoje prace powoli i dokładnie - już teraz, zobaczone w ,,biegu,, mi się podobają.
Świetne misie.
Pozdrawiam
Danka