BARDZO UCIESZY MNIE NAWET NAJMNIEJSZY KOMENTARZ

ZAPRASZAM SERDECZNIE !!! Dołącz się do tej wspaniałej grupy podróżników

sobota, 22 sierpnia 2009

NIESPODZIANKA !!!

Obiecana niespodzianka ! To piękne serce otrzymałam już wcześniej od Angy i zostawiłam sobie na specjalną okazję. Właśnie dzisiaj mija pierwszy miesiąc od dnia kiedy założyłam ten blog. Tak nie wiele czasu upłynęło a tyle Was zagląda do mnie. Radość w sercu mnie rozpiera. Jako, że zawsze wkładam serce w to co tworzę tak też tym pięknym sercem obdarowuję dzisiaj wszystkich moich stałych gości i tych, którzy odwiedzą w tym dniu mój blog. Kochani zostawcie komentarz pod tym blogiem i przenoście do siebie to piękne serce pełne słońca i ciepła. Niech promienieją wasze blogi !!! Twórzcie, nadal i dzielcie się z innymi waszą radością.Dalej przekazujcie serce wg waszego uznania. Buziaki dla wszystkich !!!

8 komentarzy:

trikada pisze...

Trafiłam, obejrzałam, podoba mi się, będę tu zaglądać.

joie... pisze...

Śliczne serduszko otrzymałaś... Najpierw słońcem promieniująca serwetka...teraz serduszko z promykami... cóż mi pozostaje???... tylko promyki serdeczności Tobie przesłać... :)

silvana pisze...

ciao edit,
grazie di essere passata, il tuo blog è davvero bello, complimenti anche a te per i tuoi lavori splendidi!
Anche io ripasserò,
un saluto, silvana

Lucyna pisze...

Super wyróżnienie dostałaś! Z przyjemnością "dopiszę się" do grona Twoich wirtualnych przyjaciół i przekażę serduszko dalej.
Cieszę się, że nie masz nic przeciwko moim próbom wydziergania podobnych misiaczków. Wkrótce się za nie zabiorę i obiecuję, że pierwsza je zobaczysz. Pozdrawiam.

elisabii pisze...

Ja też obserwuję Twój blog,bardzo mi się podoba,co do spotkania i bliższego poznania z milą chęcią.Dziękuję,że zaglądasz do mnie i,że Ci się podobają moje wypociny.Serducho zabiorę i podam dalej.Buzka!!!

Any pisze...

Bardzo pani dziękuje ;*

damurek pisze...

Piękne serce-wyróżnienie dostałaś ... zabieram je i zostawiam na moim blogu ... dla każdego kto zechce sobie zabrać (za dużo blogów miałabym do obdarowania a trudno wybrać te kilka ...).
Pozdrawiam

Gosia pisze...

Serduszko jest też i u mnie