BARDZO UCIESZY MNIE NAWET NAJMNIEJSZY KOMENTARZ

ZAPRASZAM SERDECZNIE !!! Dołącz się do tej wspaniałej grupy podróżników

piątek, 21 sierpnia 2009

Kolory lata

Wszystko co nas otacza ma swoje kolory. Te kolory staram się zatrzymać na moich serwetkach. Żółty - to dla mnie kolor kojarzący się ze słońcem, którego pragniemy zawsze latem.
Widzisz Poczwarko bardzo lubię eksperymentować z kolorami bo każdy kolor mi coś mówi, coś przypomina. W mieszkaniu nie często się wprowadza zmiany tak np. zmieniam kolory serwetek w zależności od święta czy pory roku.
Gosiu cieszę się, że podobają Ci się moje prace jak będę miała możliwość, to jak najbardziej przekażę Ci wzory. Nie ma sprawy.
Misiaczki to taka moja odskocznia od szarej rzeczywistości.Wiki te moje maleństwa mają ok.20 cm wzrostu :) A Twoje? Nie pamiętam czy podawałaś. Cały czas pamiętam te na plaży rewelka.
Lucyna zamierzasz wydziergać podobne? Może Ci się uda :) Nie mam nic przeciwko temu. Tylko stawiam jeden warunek - później chcę je zobaczyć jeżeli będą takie same to może pomożesz mi dziergać na mercatino :)
Dzięki Wam wszystkim za odwiedziny.
PRZYPOMINAM JUTRO tzn. 22.08. NIESPODZIANKA !!!
ZAPRASZAM !!!

2 komentarze:

joie... pisze...

Ładna serwetka i faktycznie baaaaardzo słoneczna... :)

damurek pisze...

Śliczna ta serwetka ... oj, już nie pamiętam kiedy ostatnio serwetki robiłam, w takim słonecznym kolorze to tylko jedną.